HIZMETLERIMIZ

FC Sports Marketing tek bir hedefi olan profesyonel bir şirkettir:

FC Sports Marketing tek bir hedefi olan profesyonel bir şirkettir: Her seviyedeki futbol ve spor kulüplerine yardım ederek, saha içi ve dışında daha iyi sonuçlar elde etmesini sağlamak Bu hedefi gerçekleştirmek ve iş ortaklarına somut faydalar sağlamak için, sıkı çalışma, detaylara önem verme, yeniliklere açık olmak ve deneyim çalışma gerekir. Biz, İngiltere ve Türkiye’de ki seçilmiş kulüplerle çalışıyoruz. Kurucu üyelerimizden biri, İngiltere Premier Ligi ve alt Futbol liglerindeki kulüplerin %15’inden fazlasıyla ticari pazarlama projeleri gerçekleştirme deneyimine sahip. Yetenekli ve deneyimli danışmanlarımız öncülüğünde pazarlama, sponsorluk, halkla ilişkiler, stratejiler ve sosyal medyada hizmet sunmaktayız.

FC Sports Marketing olarak amatör ve profesyonel kulüpler için hazırladığımız 5 ana hizmetimiz bulunmaktadır.

  • TİCARİ PAZARLAMA: Taraftar ve toplumla olan ilişkileri kuvvetlendirmek ve geliştirmek adına extra gelir getirici faaliyetleri organize etmek.

  • OYUNCU TEMSİLCİLİĞİ: Oyuncu temsilciliğimiz, FIFA menajerleri, yasal danışmanlar ve Türkiye’de ve Avrupa’da onaylanmış menajerlikler tarafından gerçekleştirilir. İçeriği ise oyuncunun yeteneklerini ortaya koyacağı vitrin organizasyonlar ve lig boyunca hizmet.

  • EĞİTİM: FC SPORTS MARKETING olarak İngiltere’deki Football For Life programı ile yakın ilişkiler içerisindeyiz. Genç oyuncular için hem mesleki hem de futbol eğitimini sağlayacak bu program sayesinde, oyuncularımız İngiltere, İskoçya ve Galler gibi ülkelerin vitrinleri içerisinde bulunabilecekler ve futbol endüstrisi içerisinde kariyer yapma imkanı bulabilecekler.

  • ORGANİZASYONLAR: Tüm amatör ve profesyonel kulüpler için İzmir, İzmit, Manchester(ING) ve Antalya’da sezon öncesi, sezon ortası kamp organizasyonları.

  • SPOR DANIŞMANLIĞI: Futbol dışındaki diğer tüm spor branşlarında da pazarlama becerilerimizi en iyi şekliyle kullanarak, bu alanda faaliyet gösteren kulüp ve kuruşlar için gelir getirici faaliyetler organize etmek.